cropped-strilky-kopiya.png

За несвоєчасну оплату за вивіз сміття буде штраф

image_pdfimage_print

31 травня 2022 року на 20 позачерговій сесії депутати затвердили Правила благоустрою території  населених пунктів Стрілківської сільської ради.

Правила благоустрою території  населених пунктів Стрілківської сільської ради є нормативно-правовим актом, який встановлює порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів громади та  визначають правові, економічні, еколо­гічні, соціальні та організаційні засади благоустрою громади, що спрямовані на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження та охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Рішення органів місцевого самовря­дування щодо благоустрою є обов’язковим для виконання  підприємствами, установами, організаціями та гро­мадянами, які проживають в межах населених пунктів Стрілківської сільської ради.

Підприємства, організації, установи та громадяни зобов’язані:

– у встановленому порядку укладати договори з комунальним підприємством  Стрілківської сільської ради або з іншими спеціалізованими підпри­ємствами та організаціями щодо вивезення твердих побутових відходів та своєчасно сплачувати за отримані послуги;

–      забезпечувати чистоту земельних ділянок, які знаходяться у власності або користуванні, а також прилеглих територій і територій, закріплених згідно з договором.

За недотримання правил благоустрою буде штраф. Накладання штрафів на посадових осіб та громадян провадиться адмінкомісією  або виконавчим комітетом сільської ради за протоколами, складеними посадовими особами, уповноваженими на їх складання виконавчим комітетом сільської ради.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців  – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

З Правилами благоустрою території населених пунктів Стрілківської сільської ради можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради.

Крім цього ще затвердили програму для боротьби з борщівником Сосновського на території Стрілківської територіальної громади. З місцевого бюджету виділили 50 тисяч гривень для косіння борщівника Сосновського на комунальних земельних ділянках та пайових землях, які не розподілені між власниками земельних часток (паїв).

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас, зробимо наші населені пункти чистими та привабливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.