cropped-strilky-kopiya.png

Стрілківська ТГ створила свою первинну медицину

image_pdfimage_print

Сьогодні, 04 листопада депутати Стрілківської сільської ради проголосували за створення комунального підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги»  Стрілківської сільської ради та затвердили Статут підприємства.

Також призначили Перуцьку Яну Миколаївну виконувачем обов’язки директора і її першочерговим завданням буде:

– здійснити державну реєстрацію КНП «ЦПМСД»;

– отримання ліцензії на здійснення діяльності з медичної практики для КНП «ЦПМСД».

На перехідний період, до моменту отримання ліцензії на здійснення діяльності з медичної практики для КНП «ЦПМСД» Стрілківської сільської ради, делегували функції з медичного обслуговування населення  Старосамбірському Центру первинної медико–санітарної допомоги.

Іншим рішенням затвердили структуру та штатну чисельність працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Стрілківської сільської ради.

Перед тим як затвердити структуру та штатну чисельність керівництво громади вивчило Порядок формування спроможних мереж надання первинної допомоги, щоб привести усе у відповідність.

Створено амбулаторію групової практики сімейної медицини у с. Стрілки. В даній амбулаторії відбудеться поліпшення кадрового забезпечення, створиться медико-інформаційний реєстр, що дозволить зареєструвати пацієнта на прийом та зменшить черги у коридорі.

Крім цього функціонуватиме пункт здоров’я  у с. Головецько, де працюватиме фельдшер, водій санітарного автомобіля та лікар не менше двох робочих днів на тиждень.

Варто також звернути увагу, що Національна служба здоров’я України здійснює оплату за надання сімейним лікарем медичної послуги з первинної медичної допомоги. Іншими словами, завдяки сімейним лікарям заробітну плату має весь медичний персонал (медсестри, лаборанти, водії, завідувач пункту здоров’я). Наразі вся первинна медицина «зав’язана» на лікареві. Простіше кажучи, є лікар – є декларації, укладені з пацієнтом – є фінансування.

Центр розпочне свою роботу із мінімальної кількості працівників, щоб проаналізувати скільки пацієнтів підпишуть договори із нашими лікарями та на сесії розглянемо питання щодо збільшення штатної чисельності .

Микола Дрозд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.