cropped-strilky-kopiya.png

Стрілківська ТГ створила Центр культурних послуг

image_pdfimage_print

На функціонування культури у нашій громаді на 2022 рік виділено майже 5 млн. гривень, мова іде про заробітні плати працівників. Це доволі немала і відчутна сума для місцевого бюджету.

10 лютого 2022 року депутати Стрілківської сільської ради проголосували за створення Центру культурних послуг, затвердили структуру і штатну чисельність працівників комунального закладу та призначили Криницького Миколу Любомировича виконуючим обов’язки директора Центру.

Центр культурних послуг – це багатофункціональний заклад культури, що має зручне розташування для відвідування жителями територіальної громади, спроможний забезпечувати надання комплексу якісних культурних послуг та нове бачення розвитку культурної сфери в умовах децентралізації.

До складу Центру входять структурні підрозділи: філії Центру, сільські клуби, сільська публічна бібліотека, народні аматорські колективи, краєзнавчий музей та в перспективі передбачається молодіжний центр.

10 лютого 2022 року депутати Стрілківської сільської ради проголосували за створення Центру культурних послуг, затвердили структуру та штатну чисельність працівників комунального закладу та призначили Криницького Миколу Любомировича виконуючим обов’язки директора Центру.
Центр культурних послуг - це багатофункціональний заклад культури, що має зручне розташування для відвідування жителями територіальної громади, спроможний забезпечувати надання комплексу якісних культурних послуг та нове бачення розвитку культурної сфери в умовах децентралізації.
Усі працівники культури приїжджатимуть до Центру або його філії і готуватимуться до культурних заходів, виступів, концертів.
Також, затвердимо План культурних заходів Стрілківської громади. Усі працівники культури залучатимуться до одного культурного заходу, а не сам керівник сільського клубу у селі. Керівник клубу не може фізично один зробити будь-який виступ чи день села. Досі, чомусь, кожне село у цьому плані відокремлене, саме по собі.
Крім цього, ми плануємо виділити кошти з місцевого бюджету на закупівлю сцени для концертів, фестивалів, бо сцена є важливим сценічним обладнанням.

Головна мета створення центру -  це не економія коштів для виплати заробітної плати працівникам, а ефективне їх використання, щоб наша  громада отримала якісні культурні послуги.

Головна мета створення центру –  це не економія коштів для виплати заробітної плати працівникам, а ефективне їх використання, щоб наша  громада отримала якісні культурні послуги.

Микола Дрозд