cropped-strilky-kopiya.png

Потреби жінок Стрілківської громади обговорили на круглому столі

image_pdfimage_print

Важливі потреби та проблемні питання вразливої групи жінок, як вимушених переселенок (внутрішньо переміщених), так і місцевих мешканок Стрілківської громади обговорили учасниці круглого столу, що відбувся на минулому тижні в Стрілках.

Крім жінок-переселенок, які мешкають у населених пунктах Стрілківської громади, в заході взяли участь в.о.директора Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Стрілківської сільської ради Перуцька Яна Миколаївна, Директор центру надання соціальних послуг Дика Галина Зіновіївна, фахівець ЦР Дністрянська Галина Іванівна, соціальний працівник Цекот Лілія Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Голубко Тетяна Володимирівна, проєктний менеджер Гром Наталя.

Організатори круглого столу – представниці громадської організації «Жіночі перспективи» координаторка проєкту Олена Кальбус, Надія Костіна, координаторка ГО в Стрілківській ТГ Людмила Кардаш – презентували учасницям заходу проєкт «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у м. Львові та області» та результати опитування, проведеного в рамках проєкту серед жительок сіл, що входять до громади, щодо їхніх потреб у громаді. В комфортній довірливій робочій атмосфері жінки проаналізували матеріали, висловили багато цікавих думок, ініціатив, виявили ресурси і окреслили алгоритми рішень, обговорили спільний план дій.

Окремо вдячні власнику Ресторанно-відпочинкового комплексу Стрілецький замок за використання приміщення.

Вікторія Лукашова, ВПО, учасниця КС у Стілківській ТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.