cropped-strilky-kopiya.png

Чи бути курортній зоні «Смеречка»?

image_pdfimage_print

Уже не один рік говорять про те, що у с. Смеречка буде курортна зона. Але одних слів замало, потрібно докласти чимало зусиль, щоб так і сталося.

Ще у липні 2021 року Стрілківська сільська рада звернулася до Самбірської райдержадміністрації щодо надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка».

До нас дослухалися і 13 серпня 2021 Голова Львівської ОДА видав розпорядження «Про надання субвенції» та виділив 200 тис. грн для розроблення детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка».

Схема планування курортної зони

Після цього ми розпочали готувати документи для оголошення на аукціон і 19 листопада відбувся тендер на «Розроблення детального плану території курортної зони “Смеречка” на території Стрілківської сільської ради за межами населених пунктів Самбірського району Львівської області та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з топографо-геодезичною зйомкою».

Для нас дуже важливо, що відбувся тендер, це вже велике зрушення з місця. Після цього, як виготовиться містобудівна документація для будівництва курортної зони в с. Смеречка, розробимо інвестиційний проект “Курортна зона “Смеречка” та оголосимо тендер на цей інвестиційно-привабливий проект.

Микола Дрозд

Відповідно до планування курортної зони, там має бути:

– Курортні готелі

– Літній театр

– Басейн

– Ресторан з адміністративними приміщеннями загальнокурортного призначення

– Курортний зал

– Спортивний зал

– Бювет

– Спортивні майданчики

– Автостоянка

– Стоянка туристичних автобусів

– Декоративне озеро

– Свердловини мінеральних вод

Інтер’єр ресторану

Варто звернути увагу і на те, що є гідрогеологічний висновок на ділянку розташування курортної зони «Смерічка» та виявлено мінеральні води двох типів «Нафтуся» і «Боржомі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.