cropped-strilky-kopiya.png

Літня школа молодого соціального лідера

image_pdfimage_print

З метою залучення майбутніх молодіжних соціальних лідерів кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету “Львівська політехніка” у партнерстві із БФ “Галицька фундація”, Службою у справах дітей ЛОДА, Львівським обласним центром соціальних служб проводять Літню школу для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, а також батьків та учителів майбутніх абітурієнтів.

Наші наміри: у рамках літньої школи презентувати концепцію формування успішної молодої людини шляхом навчання на одній із трьох спеціальностей кафедри: “Соціологія”, “Соціальна робота”, “Соціальне забезпечення”.
До участі у Літній школі запрошені відомі практики, успішні випускники та студенти у сфері соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення.

Захід буде проходити в режимі он-лайн на платформі Zoom з 11 по 14 травня 2021 року. Посилання на відеоконференції буде розіслано на вказані вами електронні адреси та розміщено на офіційних сторінках партнерів, зокрема у соцмережах.
Після завершення Літньої школи учасники отримають сертифікати!

З організаційних питань звертатися: Оксана Макух 096 382 02 02, oksan.makukh1109@gmail.com

Переходьте за посиланням тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.