cropped-strilky-kopiya.png

Виявлено самовільні вирубки деревини в захисних лісонасадженнях залізниці

image_pdfimage_print

За інформацією РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» виявлено випадки самовільної заготівлі деревини в захисних лісонасадженнях залізниці без будь-якого погодження з АТ «Укрзалізниця». Ці діяння згідно статті 246 Кримінального кодексу України є незаконними порубками та становлять пряму загрозу перевізному процесу внаслідок можливого падіння дерев на колію, повітряні лінії ЛЕП, ЛЗ тощо. Також є підстави для подання прокуратурою позовів щодо відшкодування шкоди, завданої лісу внаслідок незаконних рубок (штраф за одне незаконне зрубане дерево, в середньому складає 5 тис. грн).

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [137.15 KB]

Нагадуємо, що захисні лісонасадження, які ростуть у смузі відведення залізниць уздовж залізничних колій виконують різноманітні функції (частина складного колійного господарства залізниць та інженерних споруд; захист від ерозії ґрунтів, від наслідків можливих аварій, зменшують шумове навантаження, вбирають шкідливі гази, пил тощо) та створювалися за спеціальними схемами посадки для їх виконання.

Відповідно до зазначеного вище наголошуємо жителям громади про неприпустимість заготівлі деревини в захисних лісонасадженнях .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.