cropped-strilky-kopiya.png

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення

image_pdfimage_print

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення Стрілківської сільської ради щодо реорганізації Закладів загальної середньої освіти

Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

1. Найменування організатора громадського обговорення –  Стрілківська сільська рада.

2. Мета: врахування думки жителів Стрілківської територіальної громади щодо реорганізації Закладів загальної середньої освіти.

3. Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення цього питання.

4. Формат проведення громадського обговорення: публічне громадське обговорення передбачатиме проведення в приміщенні Стрілківської сільської ради та Закладах загальної середньої освіти  громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективами ЗЗСО.

5. До участі в обговоренні запрошуються мешканці Стрілківської територіальної громади у терміни з 27 квітня 2022 по 27 квітня 2023 року.

6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  82092, вул. Вербицького,10 с. Стрілки (відділ освіти, культури, молоді та спорту), електронна адреса:  osvitastrilky@gmail.com.

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Голубко Тетяна Володимирівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Стрілківської сільської ради.

Проект рішень: 

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [99.00 KB]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.