cropped-strilky-kopiya.png

Проект місцевого бюджету Стрілківської сільської територіальної громади на 2021 рік

image_pdfimage_print

                                                            ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СТРІЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____ сесія 8 скликання

від «__»  грудня  2020  року                                                                       № ____

Про місцевий бюджет 

Стрілківської сільської

територіальної громади

на 2021 рік

_______________

(код бюджету)

Відповідно до статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», керуючись п.п. 22, 23 ч.1 ст. 26, ст.ст. 61-66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, Стрілківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.      Визначити на 2021 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 98494650 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 98050000 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 444650 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 98494650 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 98050000 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 444650 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 100000 гривень, що становить 0,01 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом, згідно додатку 2 до цього рішення;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 300000 гривень, що становить 0,03 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2.      Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.      Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4.      Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм згідно з додатком 5 до цього рішення.

5.      Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками районного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

6.      Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України виступати у 2021 році в особі начальника фінансового відділу одержувачем:

–  позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку сільського бюджету, у фінансових установах на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

–  позик на покриття тимчасових касових розривів сільського  бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

7.      У процесі виконання сільського бюджету в межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів сільського бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих трансфертів здійснювати з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства здійснювати фінансовому відділу за погодженням з сільським головою.

Зміни до напрямів використання коштів на реалізацію сільських програм, переліку об’єктів, визначених програмою капітального будівництва за кошти бюджету розвитку міського бюджету, вносити головним розпорядникам сільської ради в межах загального обсягу видатків, передбачених на відповідну програму здійснювати фінансовому відділу за погодженням з сільським головою. 

8.      У міжсесійний період у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів передачу коштів між загальним і спеціальним фондами, а також збільшення бюджетних призначень на оплату праці для бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків здійснювати фінансовому відділу за погодженням з сільським головою.

9.      Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів сільського бюджету.

10.    Фінансовому відділу Стрілківської сільської ради здійснювати:

–  фінансування передбачених видатків у межах фактичного надходження доходів сільського бюджету;

–  фінансування видатків бюджету розвитку сільського бюджету здійснювати у межах надходжень коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, та спрямування коштів на цю мету з інших бюджетів та інших, передбачених законодавством поступлень;

–  фінансування із загального фонду сільського бюджету проводити в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

11.    Головним розпорядникам сільського бюджету забезпечити врахування першочергової потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

12.    У разі внесення Міністерством фінансів України змін і доповнень до бюджетної класифікації в частині присвоєння окремим трансфертам,  доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, фінансовому відділу Стрілківської сільської ради враховувати такі зміни під час складання та виконання розпису сільського бюджету на 2021 рік.

13.    Затвердити перелік закладів, установ та  організацій, які передаються з районного бюджету Старосамбірського району на фінансування з бюджету Стрілківської сільської ради згідно додатку 6 до цього рішення, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.

14.    Дане рішення набирає чинності  з 1 січня 2021 року .

15.    Додатки 1 – 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16.    Постійній комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку оприлюднити рішення в 10-ти денний термін з моменту прийняття.

17.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.