cropped-strilky-kopiya.png

На Самбірщині спрямовують усі зусилля на відновлення очного навчання з 1 вересня поточного року

image_pdfimage_print

Навчальні заклади працюватимуть в очному режимі лише за однією вимогою – наявність облаштованих укриттів. Саме про це йшлося під час наради з керівниками освіти та цивільного захисту територіальних громад району за участі працівників Самбірського управління ГУ ДСНС України у Львівській області.

Щоб працювали батьки і економіка країни, а діти здобували освіту очно, на Самбірщині планують з 1 вересня 2022 року розпочати навчальний рік офлайн, однак навчальні заклади мають бути обладнані захисними спорудами.

Слід додати, в частині освітніх закладів освіти Самбірщини зовсім немає бомбосховищ або вони не є придатними для перебування у них людей. Тому вже зараз необхідно думати про те, як підготувати або вдосконалити укриття в закладах освіти, щоб можна було безпечно здійснювати очне навчання. Наразі працівники Самбірського управління ГУ ДСНС України у Львівській області проводять аудит місць, які можна використовувати як укриття для учнів у разі небезпеки.