1

Потреби жінок Стрілківської громади обговорили на круглому столі

Важливі потреби та проблемні питання вразливої групи жінок, як вимушених переселенок (внутрішньо переміщених), так і місцевих мешканок Стрілківської громади обговорили учасниці круглого столу, що відбувся на минулому тижні в Стрілках.

Крім жінок-переселенок, які мешкають у населених пунктах Стрілківської громади, в заході взяли участь в.о.директора Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Стрілківської сільської ради Перуцька Яна Миколаївна, Директор центру надання соціальних послуг Дика Галина Зіновіївна, фахівець ЦР Дністрянська Галина Іванівна, соціальний працівник Цекот Лілія Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Голубко Тетяна Володимирівна, проєктний менеджер Гром Наталя.

Організатори круглого столу – представниці громадської організації «Жіночі перспективи» координаторка проєкту Олена Кальбус, Надія Костіна, координаторка ГО в Стрілківській ТГ Людмила Кардаш – презентували учасницям заходу проєкт «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у м. Львові та області» та результати опитування, проведеного в рамках проєкту серед жительок сіл, що входять до громади, щодо їхніх потреб у громаді. В комфортній довірливій робочій атмосфері жінки проаналізували матеріали, висловили багато цікавих думок, ініціатив, виявили ресурси і окреслили алгоритми рішень, обговорили спільний план дій.

Окремо вдячні власнику Ресторанно-відпочинкового комплексу Стрілецький замок за використання приміщення.

Вікторія Лукашова, ВПО, учасниця КС у Стілківській ТГ
У Стрілківській громаді харчується 80 відсотків учнів

Виконавчим комітетом прийнято рішення для забезпечення одноразовим гарячим харчуванням у закладах освіти:

 • ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.о. М. Вербицького с.Стрілки;
 • ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей с.Стрілки;
 • ЗЗСО І-ІІ ст. с.Топільниця;
 • ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур’є;
 • ОЗЗСО І-ІІІ ст. с.Головецько;
 • ЗЗСО І-ІІ ст. с.Верхній Лужок;
 • ЗДО «Ромашка» с.Верхній Лужок;
 • ЗДО «Сонечко» с.Стрілки;

Для організації харчування збільшили кількість платних послуг з харчування, започаткували аутсорсинг та закупили обладнання для їдалень.

На базі Стрілківського ліцею організовано харчування в інших закладах освіти із застосуванням аутсорсингу (віддалені працівники ліцею працюють в інших школах).

“Фактично це пілотний проект, коли одна школа надає послуги з харчування іншим школам.

Плануємо, щоб 100 відсотків дітей харчувалося у школах, але для цього потрібно використовувати доставляння харчування, яке потребує транспортного засобу” –

Микола Дрозд

Вартість одноразового гарячого харчування становить не більше 40,00 грн.

Харчування дітей, які не підлягають безоплатному харчуванню, здійснюється за придбаними талонами на харчування.

Безоплатне харчування (за  кошти з місцевого бюджету) встановлено для:

 • дітей-сиріт;
 • дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • дітей з особливими освітніми потребами;
 • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • учнів 1-4 класів закладів освіти до завершення 2022 року.

Харчування відіграє важливу роль в питанні повноцінного розвитку школярів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але впливає на їхню працездатність і успішність, вберігає дитину від численних хвороб, робить її бадьорішою і уважнішою.

Тому з місцевого бюджету виділено 1 млн гривень, щоб якісно надавалися освітні послуги.
У Стрілках встановлено зупинку поїзда Київ-Чоп

Відповідно до розпорядження залізниці ЦЗЛ No170 від 13.06.2022 року з метою покращення обслуговування пасажирів встановлюється зупинка по станції Стрілки поїзду No53/60 Київ-Чоп в обох напрямках.

Новий розклад руху пасажирського поїзда діятиме із 30 червня 2022 року. На станцію Стрілки поїзд відправленням з Києва прибуватиме 08:10-08:12 год, а з відправленням із Чопа о 18:25-18:27.

Нагадуємо, що 10 лютого 2022 року Стрілківська сільська рада прийняла рішення No646 «Про звернення депутатів Стрілківської сільської ради до філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця» щодо забезпечення зупинки поїзда Київ – Чоп та Чоп – Київ в селі Стрілки».


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [25.81 KB]


Голова громади та депутатський корпус сільської ради щиро вдячні філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця» за співпрацю та зручне транспортне сполучення для мешканців Стрілківської територіальної громади.
Через прогалини у законодавстві дофінансовуємо первинну медицину

Нагадуємо, що 14 лютого 2022 року Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрілківської сільської ради отримав ліцензію на медичну практику та лікарі розпочали підписувати декларації із пацієнтами.

Жителі нашої громади проявили патріотичне ставлення до Стрілківської територіальної громади та переуклали декларації із сімейними лікарями Стрілківського КНП. Ми планували збільшити штатну чисельність підприємства, а особливо фельдшерів у населених пунктах. Але вже 24 лютого 2022 року запроваджено воєнний стан через повномасштабну військову агресію Російської Федерації проти України.

Через це, Уряд 25 лютого 2022 року прийняв зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. No 410 і від 29 грудня 2021 р. No 1440” і фінансування медичних закладів в умовах воєнного стану здійснюється з кількістю підписаних декларацій станом на 1 березня 2022 року.

 Через прогалини у законодавстві дофінансовуємо первинну медицину

Лікарі протягом 14 лютого по 01 березня 2022 року підписали недостатню кількість декларацій із пацієнтами і виникла заборгованість по заробітній платі – 2 215000 гривень для медичного персоналу (витрати на заробітну плату медичному персоналу на один місяць необхідно 330 000 грн, з них 108500 грн НСЗУ виплачує кошти за підписані декларації, а ще 221500 грн кожного місяця змушені дофінансовувати з місцевого бюджету). Простими словами, уряд не врахував, що є новостворені підприємства, які отримали ліцензію на медичну практику перед воєнним станом.

На даний час підписано 6483 декларації із пацієнтами і цього б вистачало на заробітну плату працівникам, але через прогалини у законодавстві дофінансовуємо з власних доходів.

Інформація КНП «ЦПМСД» Стрілківської сільської ради щодо кількості укладених декларацій по населених пунктах, станом на 02.06.2022року:

Назва населеного пункту    Кількість    укладених         декларацій Кількість населення, яке проживає на даній території
с.Стрілки 1079 2343
с.Топільниця 960 1464
с. Верхній Лужок 598 1346
с.Головецько 608   1058
с.Ясениця-Замкова 569      1268
с.Тур’є 421 1225
с. Лопушанка-Хомина 304 492
с.Тисовиця 333 579
с.Бусовисько 272 1084
с.Ріп’яна 199 633
с.Смеречка 129 274
с.Грозьово 123 607
с.Дністрик 112 314
с.Волосянка 105 323
с. Недільна 87 188
с.Бабино 69 455
с.Виців 32 77
с.Мшанець 86 294
с.Гвоздець 29 94
с.Плоске 38 144
с.Галівка 20 98
інші 310  
  Разом 6483За несвоєчасну оплату за вивіз сміття буде штраф

31 травня 2022 року на 20 позачерговій сесії депутати затвердили Правила благоустрою території  населених пунктів Стрілківської сільської ради.

Правила благоустрою території  населених пунктів Стрілківської сільської ради є нормативно-правовим актом, який встановлює порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів громади та  визначають правові, економічні, еколо­гічні, соціальні та організаційні засади благоустрою громади, що спрямовані на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження та охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Рішення органів місцевого самовря­дування щодо благоустрою є обов’язковим для виконання  підприємствами, установами, організаціями та гро­мадянами, які проживають в межах населених пунктів Стрілківської сільської ради.

Підприємства, організації, установи та громадяни зобов’язані:

– у встановленому порядку укладати договори з комунальним підприємством  Стрілківської сільської ради або з іншими спеціалізованими підпри­ємствами та організаціями щодо вивезення твердих побутових відходів та своєчасно сплачувати за отримані послуги;

–      забезпечувати чистоту земельних ділянок, які знаходяться у власності або користуванні, а також прилеглих територій і територій, закріплених згідно з договором.

За недотримання правил благоустрою буде штраф. Накладання штрафів на посадових осіб та громадян провадиться адмінкомісією  або виконавчим комітетом сільської ради за протоколами, складеними посадовими особами, уповноваженими на їх складання виконавчим комітетом сільської ради.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців  – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

З Правилами благоустрою території населених пунктів Стрілківської сільської ради можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради.

Крім цього ще затвердили програму для боротьби з борщівником Сосновського на території Стрілківської територіальної громади. З місцевого бюджету виділили 50 тисяч гривень для косіння борщівника Сосновського на комунальних земельних ділянках та пайових землях, які не розподілені між власниками земельних часток (паїв).

Чистота та порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас, зробимо наші населені пункти чистими та привабливими!
У Стрілківській первинній медицині буде аналізатор

Сьогодні, 16.05.2022 о 10:00 у приміщенні Стрілківської сільської ради відбувся конкурс по вибору постачальника  аналізатора гематологічного автоматичного BC-30S або його аналогу, що надаватиме супутні послуги: навчання персоналу роботі з аналізатором гематологічним автоматичним; гарантійне обслуговування на 12 місяців з моменту введення в експлуатації та набір реактивів з розрахунку на 8 місяців.

Конкурс відбувся у рамках грантового проєкту «Стрілки – здорова громада», що реалізується за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», коротка назва «Діємо для здоров’я», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDC).

 У Стрілківській первинній медицині буде аналізатор

Оголошення про конкурс було опубліковано 29.04.2022 на наступних ресурсах: 

1) https://strilky-gromada.gov.ua/ogoloshennya/go-magura-ogoloshuye-konkurs-na-zakupivlyu-tovariv-poslug-v-ramkah-grantovogo-proyektu-strilky-zdorova-gromada 

2) https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-zakupivlyu-analizatora-hematolohichnoho-avtomatychnoho-bc-30s-abo-joho-analoha 

3) https://zurc.org/konkurs-na-zakupivlyu-analizatora-gematologichnogo-avtomatychnogo-bc-30s-abo-jogo-analoga

На конкурс подалися 2 заявники: 

1) ТОВ “Грінер” код ЄДРПОУ 36746304 (цінова пропозиція – 196 200 грн.);

2) ТОВ “ІТ-Інтегратор” код ЄДРПОУ 31091208 (цінова пропозиція – 207 000 грн.)

Переможцем конкурсу обрали ТОВ “Грінер”, яке запропонувало нижчу цінову пропозицію.

В рамках конкурсних пропозицій заявники надіслали наступні документи:

1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
3. Комерційна пропозиція;
4. Паспорт товару;
5. Ліцензія на товар;
6. Сертифікат відповідності згідно українського законодавства;
7. Гарантійний талон, гарантія не менше 1 року;
8. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Документи, надіслані заявниками, знаходяться за посиланням: 

1) https://drive.google.com/drive/folders/1fABWpOrdxDrf9qTxZlYlA9NW2Xx5BXlQ?usp=sharing 

2) https://drive.google.com/drive/folders/1F1iQggf1ljLY8Vupo5lenY6vxJQMHtTq?usp=sharing

Досьє на Заявників, згенеровані системою You Control:

1) ТОВ “Грінер” код ЄДРПОУ 36746304: https://youcontrol.com.ua/ref/2181591/?returnUrl=%252Fcontractor%252F%253Fid%253D7984072

2) ТОВ “ІТ-Інтегратор” код ЄДРПОУ 31091208: https://youcontrol.com.ua/ref/2181591/?returnUrl=%252Fcontractor%252F%253Fid%253D6084327

Керівництво Стрілківської сільської ради вдячне проекту «Діємо для здоров’я» та громадській організації «Магура» і має надію на подальшу співпрацю.
Молімось про мир та підтримаймо наших захисників та їх родини! Заклик Архієпископа Мечислава Мокшицького

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!

Розпочався третій місяць повномасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну. Паралельно з проведенням активних бойових дій тривають інформаційні операції агресора з метою сіяння панічних настроїв серед громадськості, а також підриву бойового духу військовослужбовців ЗС України.

Прошу бути уважними та відповідальними у розповсюдженні недостовірних інформацій, які можуть підривати довіру до керівництва держави та ЗСУ серед наших вірних.

Нехай наша спільна ревна молитва про якнайшвидше припинення війни та запровадження миру, моральна підтримка наших захисників на передовій та їх родин, наша посильна допомога у пошуку та реалізації шляхів вирішення наявних проблем, в тому числі і в матеріально-технічному забезпеченні ЗСУ, а також турбота про сумлінний розподіл та передачу гуманітарної допомоги тим, які дійсно її потребують, буде нашим важливим вкладом у перемогу.

Нехай у цьому надихає і допомагає нам Непорочне Серце Марії, у заступництві якої ми покладаємо нашу надію!

Львів, 11 травня 2022 року

Архієпископ Мечислав Мокшицький
Львівський Римсько-Католицький Митрополит
Стрілківська ТГ приєднується до ініціативи  «Сади Перемоги»

         Сьогодні керівництво Стрілківської територіальної громади взяло участь у презентації ініціативи “Сади Перемоги” проєктом «Супровід урядових реформ в України» (SURGe).

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

           За попередньою оцінкою Програми розвитку ООН, внаслідок розв’язаної росією в Україні війни, майже 30% нашого населення потребуватиме життєво необхідної гуманітарної допомоги. Через військові дії у 2022 році Україна може недоотримати близько 42% щорічного врожаю зернових і зернобобових; 53% гречки; 68% помідорів; 36% картоплі, 46% цибулі; 38% моркви; 45% огірків, 32% капусти; 35% буряків та багатьох інших культур, що вирощувалися на території країни. На практиці це означає, що третина українців матимуть проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів –  і це реальна загроза, яка вимагає швидкої та дієвої відповіді.             

“Стрілківською сільською радою проводиться аудит (аналіз) щодо ефективного використання доступних земельних ділянок. Виявлено велику кількість земельних ділянок, котрі не використовуються протягом багатьох років. Зазначені ділянки будуть вилучатися з користування та передаватись в оренду зацікавленим землекористувачам” –

Микола Дрозд

Усі, хто має бажання отримати земельну ділянку для сільськогосподарського використання просимо у найкоротші терміни звертатись до старост та у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Стрілківської сільської ради

  Приєднуйтесь до ініціативи «Сади Перемоги» – допоможіть плідно використати кожен клаптик нашої землі для спільної перемоги!
У Стрілківській ТГ виявили «підприємців»,  які продають самогон під час війни (відео)

Нещодавно, працівники поліції, військовослужбовці та працівники сільської ради в одному із сіл нашої громади виявили “підприємців”, які виготовляють та продають алкоголь під час війни.

 У Стрілківській ТГ виявили «підприємців»,  які продають самогон під час війни (відео)

Виявлено та знищено майже 20 літрів самогону. 

Керівництво громади періодично продовжує отримувати скарги про незаконний продаж алкоголю, особливо серед так званих «точок».

Якщо виявили підпільну «точку» продажу алкоголю – одразу пишіть нам на офіційну Facebook-сторінку, Instagram-сторінку, ел-пошту strilkivska@gmail.com або телефонуйте у поліцію за номером  102.

Нагадуємо, що Самбірська районна військова адміністрація заборонила продаж алкоголю та речовин, вироблених на спиртовій основі на період воєнного стану на всій території Самбірського району.
Стрілківська ТГ створила Центр культурних послуг

На функціонування культури у нашій громаді на 2022 рік виділено майже 5 млн. гривень, мова іде про заробітні плати працівників. Це доволі немала і відчутна сума для місцевого бюджету.

10 лютого 2022 року депутати Стрілківської сільської ради проголосували за створення Центру культурних послуг, затвердили структуру і штатну чисельність працівників комунального закладу та призначили Криницького Миколу Любомировича виконуючим обов’язки директора Центру.

Центр культурних послуг – це багатофункціональний заклад культури, що має зручне розташування для відвідування жителями територіальної громади, спроможний забезпечувати надання комплексу якісних культурних послуг та нове бачення розвитку культурної сфери в умовах децентралізації.

До складу Центру входять структурні підрозділи: філії Центру, сільські клуби, сільська публічна бібліотека, народні аматорські колективи, краєзнавчий музей та в перспективі передбачається молодіжний центр.

На функціонування культури у нашій громаді на 2022 рік виділено майже 5 млн. гривень, мова іде про заробітні плати працівників. Це доволі немала і відчутна сума для місцевого бюджету. 
10 лютого 2022 року депутати Стрілківської сільської ради проголосували за створення Центру культурних послуг, затвердили структуру та штатну чисельність працівників комунального закладу та призначили Криницького Миколу Любомировича виконуючим обов’язки директора Центру.
Центр культурних послуг - це багатофункціональний заклад культури, що має зручне розташування для відвідування жителями територіальної громади, спроможний забезпечувати надання комплексу якісних культурних послуг та нове бачення розвитку культурної сфери в умовах децентралізації.
До складу Центру входять структурні підрозділи: філії Центру, сільські клуби, сільська публічна бібліотека, народні аматорські колективи, краєзнавчий музей та в перспективі передбачається молодіжний центр.
Усі працівники культури приїжджатимуть до Центру або його філії і готуватимуться до культурних заходів, виступів, концертів.
Також, затвердимо План культурних заходів Стрілківської громади. Усі працівники культури залучатимуться до одного культурного заходу, а не сам керівник сільського клубу у селі. Керівник клубу не може фізично один зробити будь-який виступ чи день села. Досі, чомусь, кожне село у цьому плані відокремлене, саме по собі.
Крім цього, ми плануємо виділити кошти з місцевого бюджету на закупівлю сцени для концертів, фестивалів, бо сцена є важливим сценічним обладнанням. 

Головна мета створення центру - це не економія коштів для виплати заробітної плати працівникам, а ефективне їх використання, щоб наша громада отримала якісні культурні послуги.

Усі працівники культури приїжджатимуть до Центру або його філії і готуватимуться до культурних заходів, виступів, концертів.

Також, затвердимо План культурних заходів Стрілківської громади. Усі працівники культури залучатимуться до одного культурного заходу, а не сам керівник сільського клубу у селі. Керівник клубу не може фізично один зробити будь-який виступ чи день села. Досі, чомусь, кожне село у цьому плані відокремлене, саме по собі.

Крім цього, ми плануємо виділити кошти з місцевого бюджету на закупівлю сцени для концертів, фестивалів, бо сцена є важливим сценічним обладнанням.

Головна мета створення центру –  це не економія коштів для виплати заробітної плати працівникам, а ефективне їх використання, щоб наша  громада отримала якісні культурні послуги.

Микола Дрозд