cropped-strilky-kopiya.png

На Львівщині Служба безпеки України викрила схему незаконного збагачення

На Львівщині Служба безпеки України викрила схему незаконного збагачення, яке організувало керівництво одного з відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» повідомляє Управління СБ України у Львівській області

За попередньою інформацією слідства встановлено, що заступник директора однієї із шахт регіону організував неправомірну схему систематичного вимагання хабарів за безперешкодний відпуск необлікованої вугільної продукції. Її зловмисник збував за готівкові кошти місцевим підприємцям.

Правоохоронці затримали ділка згідно із ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

Фото Управління СБУ у Львівській області

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання мири запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії. Перевіряється причетність інших посадовців держпідприємства до незаконної діяльності.